Bike Rail Rounded 850 x 800mm Below Ground – Galvanised
$133.98 inc. GST
Bike Rail Rounded 850 x 800mm Below Ground – Galvanised
In stock
Additional information
| Weight | 9.700000 kg |
|---|---|
| Bollard Diameter | 48mm |
| Bollard Height | 800mm |
| Color | Raw |
| Depth below ground | 300mm |
| finish | Galvanised |
| fixings-included | No |
| Overall unit width | 850mm |
| oversize | No |
| Wall thickness | 3mm |
| google-feed-url | Bike Rail – Style 1 |



