Retractable Bollard 900mm – Galvanised and Powder Coated
$800.80 inc. GST
Retractable Bollard 900mm – Galvanised and Powder Coated
Available on back-order
Additional information
| Weight | 41.500000 kg |
|---|---|
| Bollard Diameter | 90mm – In-ground casing dia 140mm</li> |
| Color | Safety Yellow |
| Depth below ground | 1150mm |
| finish | Galvanised & Powder Coated |
| fixings-included | No |
| Height above ground | 900mm |
| oversize | No |
| Wall thickness | 5mm |
| google-feed-url | Retractable Bollard |



