Bulldog Bracket Corner – Powder Coated
$102.85 inc. GST
Bulldog Bracket Corner – Powder Coated
In stock
Additional information
| Weight | 5.400000 kg |
|---|---|
| Bollard Height | 500mm |
| finish | Powder Coated |
| fixings-included | Yes |
| Overall Depth | 180mm |
| Overall Width | 180mm |
| oversize | No |
| Wall thickness | 6mm |
| google-feed-url | Bull-Dog Pallet Racking Leg Protection |



