Bulldog Bracket – Powder Coated – 500mm Height
$136.73 inc. GST
Bulldog Bracket – Powder Coated – 500mm Height
In stock
Additional information
| Weight | 8.000000 kg |
|---|---|
| Bollard Height | 500mm |
| finish | Powder Coated |
| fixings-included | Yes |
| Overall Depth | 150mm |
| Overall Width | 250mm |
| oversize | No |
| Wall thickness | 6mm |
| google-feed-url | Bull-Dog Pallet Racking Leg Protection |



