Bulldog Bracket – Powder Coated
$75.35 inc. GST
Bulldog Bracket – Powder Coated
In stock
Additional information
| Weight | 5.000000 kg |
|---|---|
| Bollard Height | 400mm |
| finish | Powder Coated |
| fixings-included | Yes |
| Overall Depth | 150mm |
| Overall Width | 210mm |
| oversize | No |
| Wall thickness | 5mm |
| google-feed-url | Bull-Dog Pallet Racking Leg Protection |



