Bollard 165mm Below Ground with Skinz Bollard Sleeve – Safety Yellow
$577.50 inc. GST
Bollard 165mm Below Ground with Skinz Bollard Sleeve – Safety Yellow
In stock
Additional information
| Weight | 40.500000 kg |
|---|---|
| Bollard Diameter | 165mm |
| Color | Safety Yellow |
| Depth below ground | 650mm |
| finish | Galvanised |
| fixings-included | Yes |
| Height above ground | 1300mm |
| oversize | Yes |
| Wall thickness | 5mm |
| google-feed-url | Gal Plus |



