Bollard 90mm Below Ground with Skinz Bollard Sleeve – Safety Yellow
$229.90 inc. GST
Bollard 90mm Below Ground with Skinz Bollard Sleeve – Safety Yellow
Available on back-order
Additional information
| Weight | 13.500000 kg |
|---|---|
| Bollard Diameter | 90mm |
| Color | Safety Yellow |
| Depth below ground | 380mm |
| finish | Galvanised |
| fixings-included | No |
| Height above ground | 1000mm |
| oversize | Yes |
| Wall thickness | 5mm |
| google-feed-url | Gal Plus |



