Convex Mirror 600mm Stainless Steel
$446.60 inc. GST
Convex Mirror 600mm Stainless Steel
Available on back-order
Additional information
| Weight | 9.860000 kg |
|---|---|
| Brackets included | Heavy duty hot dip galvanised bracket to suit 75mm post. |
| Color | Hi-Viz Orange |
| finish | Stainless Steel |
| fixings-included | No |
| Mirror face material | Polycarbonate face. |
| Overall Width | 600mm |
| oversize | No |
| google-feed-url | Stainless Steel Convex Mirrors |



