Sign Post Sleeve Core Drilled
$35.09 inc. GST
Post sleeve with gibb key (2.5kg) – Core Drilled
Available on back-order
Additional information
| Weight | 2.500000 kg |
|---|---|
| Bollard Diameter | 76mm |
| Color | Raw |
| Depth below ground | 300mm overall length |
| finish | Galvanised |
| fixings-included | No |
| oversize | No |
| Wall thickness | 3.5 |



