Traffic Lane Separator – Body Module
$96.80 inc. GST
Body module, Yellow, 112mm, 15kgs
In stock
Additional information
| Weight | 15.000000 kg |
|---|---|
| finish | N/A |
| fixings-included | Yes |
| Overall Length | 1120mm |
| oversize | No |
| google-feed-url | Traffic Lane Separators |
| Height | 90mm |
| Width | 240mm |




