Zephyr Body – Polished Alloy Finish
$839.30 inc. GST
Zephyr Body – Polished Alloy Finish
In stock
Additional information
| Weight | 18.000000 kg |
|---|---|
| Bollard Height | 845mm |
| Color | Raw |
| finish | Polished alloy |
| fixings-included | No |
| Overall Depth | 394mm |
| Overall Width | 224mm |
| oversize | No |
| google-feed-url | ZEPHYR BIKE PARKING BOLLARD |






