Utility Cart – 3 Level Service Cart – Plastic with Castors and Handle
$255.20 inc. GST
Utility Cart – 3 Level Service Cart – Plastic with Castors and Handle
In stock
Additional information
| Weight | 13.200000 kg |
|---|---|
| Castor size | 4 inch |
| Color | Grey |
| finish | Plastic |
| fixings-included | No |
| Load Capacity | 120kg |
| Overall Height | 925mm |
| Overall Length | 810mm |
| Overall Width | 456mm |
| oversize | No |
| google-feed-url | Utility Carts |



